• +90 222 631 20 07
  • +90 222 631 22 10
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Belediye Başkanı

Image

Haydar ÇORUM

Belediye Başkanı
1980 doğumlu. İlkokul – ortaokul ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladı. Trakya Üniversitesi Anestezi bölümünden mezun olduktan sonra, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünü tamamladı.
Maden mühendisliği öğrenimi devam ederken Mihalıççık İlçesi’nin Koyunağılı köyünde bulunan, Koyunağılı Kömür işletmesinde yeraltı stajını yaptı. Mezun olduktan sonra da staj yaptığı Koyunağılı Kömür işletmesinde maden mühendisi olarak çalışmaya başladı. Ardından Mihalıççık İlçesi Kavak Köyünde bulunan, Türk Maddin Şirketi A.Ş.’ye ait Kavak Krom İşletmesi’nde işletme müdürü olarak çalışmaya başladı. Daha sonra Koyunağılı Köyünde bulunan Adularya Enerji Elektrik Üretimi ve Madencilik A.Ş.’ye ait işletmede Maden Baş Mühendisi ve işveren vekili olarak çalıştı.
2014 yılından sonra farklı illerde bulunan maden işletmelerinde, Genel Müdür, Maden İşletme Direktörü ve Proje Etüt Baş Mühendisi olarak görev yapmış olup halen fiili olarak madencilik sektöründe çalışmaya devam etmektedir.
Aynı zamanda B sınıfı iş güvenliği uzmanı olan Haydar ÇORUM, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine de devam etmektedir.
Haydar ÇORUM evli ve bir çocuk babasıdır. Eşi Avukat Alime ZAFER ÇORUM, Mihalıççık İlçesi’nin Kayı Mahallesi’nden olup 15 yıldır Mihalıççık İlçesi’nde serbest avukatlık yapmaktadır. Haydar ÇORUM 2006 yılından beri fiilen Mihalıççık İlçesi’nde çalıştığı gibi halen ailesi ile birlikte Mihalıççık İlçesi’nde yaşamaktadır.
mesaj
© 2020 Tüm hakları Mihalıççık Belediye Başkanlığına aittir.
Version : 1.2.197