• +90 222 631 20 07
  • +90 222 631 22 10
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Belediye Başkan Yardımcısı

Image

Gökhan ZEYBEK

Belediye Başkan Yardımcısı
Mihalıççık ilçesinde uzun yıllar otobüs işletmeciliği, İl Genel Meclisi, Mihalıççık Belediye Meclis Üyeliği görevlerin de bulunan (Merhum) Mehmet Ziya ve Konca Zeybek' in 4 çocuğundan en büyük oğlu olarak 1974 yılında Mihalıççık da doğmuştur. 
İlk ve ortaöğretimini Mihalıççık ilçesinde, Lise Eğitimini Ankara Gazi ve Tek. End. Meslek Lisesi'nde tamamlamıştır. 1993 - 1994 yıllarında ilçemizde vekil öğretmen olarak görev yapmıştır. 1994 - 1995 yıllarında askerlik görevini Diyarbakır Jandarma Özel Harekât da yapan Gökhan Zeybek askerlik süresince Terörle Mücadelede operasyonlarındaki başarılarından dolayı birçok takdir belgesi almıştır. 
1997 yılında Mihalıççık Belediye Başkanlığında göreve başlayarak 2014 yılına kadar belediye bünyesinde emlak, şu işleri ve tahsilat servislerinde çalışmış olup, yine aynı dönemde Belediye Sendika temsilciliği yapmıştır. Aynı zamanda 1999 yılından bu yana halen Mihalıççık - Eskişehir arası güzergahında otobüs işletmeciliği ve Yunusemre Mahallesinde bulunan arazilerinde tarımsal çiftçilik faaliyetlerine devam etmekte olup kesintisiz olarak son dört dönemdir Esnaf ve Sanatkarlar Odası ikinci Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği, Esnaf Kefalet ve kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Ayrıca İlçede faaliyet gösteren Avcılar ve Atıcılar Kulübü gibi STK' larda halen aktif olarak faaliyet de bulunmakta ve destek vermektedir. 
2014 yılından bu yana da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan itfaiye teşkilatının Mihalıççık biriminde itfaiye personeli olarak görev yapmakta olan Gökhan Zeybek yine Mihalıççık Adliye Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Nihal Zeybek ile evli olup 3 çocuk babası.
mesaj
© 2022 Tüm hakları Mihalıççık Belediye Başkanlığına aittir.
V : 1.5.4